• Russian
  • Ukrainian
Головна arrow Клуб
Історія Надрукувати Надіслати електронною поштою
З моменту створення в 2000 році дитячо-юнацького футбольного клубу «Олімпік» його команди різного віку є постійними учасниками чемпіонатів дитячо-юнацької футбольної ліги (ДЮФЛ) України, чемпіонату і першості Кіровоградської області, Всеукраїнського турніру «Шкіряний м'яч», міжнародних турнірів, які проводяться як в Україні, так і за кордоном.
Слід підкреслити, що впродовж всієї першості Кіровоградської області команди «Олімпіка», постійно входять до числа призерів.
Відзначимо, що ДЮФК «Олімпік» двічі проводив в Кіровограді на високому організаційному рівні міжнародний турнір на честь заслуженого тренера України Віктора Михайловича Третьякова.
Весною 2007 року юніорська команда успішно завершила міжнародний турнір в м. Севастополі і завоювала бронзові нагороди.
Кістяк юніорської команди «Олімпік» збережений до 80% і в його професійний склад на сьогоднішній день входять місцеві вихованці з колишніх дитячо-юнацьких колективів свого клубу.
Сьогодні не стоїть завдання перед командою перемагати будь-якою цінною. Головне - набути потрібного досвіду в боротьбі з професіональнішими суперниками, награти основний склад, стабілізувати гру, виховати високі морально-вольові якості, бійцівський дух і самовіддачу, щоб на їх основі створити конкурентно-здатний колектив, який в найближчому майбутньому радуватиме уболівальників не однією блискучою перемогою.

Останє оновлення ( 29.окт.2007 )
 
 
     

© 2008 ФК Олимпик